Finale, stand, wedstrijden en uitslagen 2021

Laddercompetitie 2021

 

   

Wedstrijdschema  Laddercompetitie 2021
Dag Datum Lus Tee-time Uitdager vn Achternaam Gedaagde vn Achternaam Uitsl
Za 3-apr C 11:20 Marion Immerzeel Ronald Aproian 19-6
Ma 5-apr B 8:16 Ron Houten, van den Rob Siemer 14-7
Do 8-apr C 14:00 Paul Raasveldt Chiel Keijzer, de 15-15
Do 8-apr A 16:56 John Munsteren, van Maria Neefjes 18-6
Do 8-apr B 17:04 Petra Munsteren, van Liane Muller 13-11
Do 8-apr B 17:12 Jan Laarman Aldo Forma 11-13
Vr 9-apr A 11:36 Rob Vlieland Nikki Hengst, van 18-3
Vr 9-apr A 15:12 Jan Heijmans Riek Djojosoeparto 13-12
Zo 11-apr A 10:32 Fred Loenen, van Geertje Wit, de 13-16
Di 13-apr C 12:32 Ronald Aproian Paul Raasveldt 11-7
Di 13-apr A 15:52 Luco Driest, van den Aad Zwan, van der 13-8
Do 15-apr A 17:44 Jan Laarman Chiel Keijzer, de 14-17
Do 15-apr C 18:24 Aldo Forma Clive Wood 8-13
Vr 16-apr B 9:20 Wim Meinderts Riek Djojosoeparto 17-15
Vr 16-apr C 10:40 Sjoerd Altman Eduard Beer, de 10-12
Vr 16-apr A 17:28 Rob Hagen, van Jos Berg, van der 13-18
Za 17-apr B 10:48 Marion Immerzeel Chiel Keijzer, de 19-18
Zo 18-apr C 17:20 Julien Linkerhof Marcel Jansen 14-17
Di 20-apr A 15:28 Cees Molenaar Rob Siemer 19-13
Di 20-apr B 16:00 Per Bosch, van den Liane Muller 11-6
Di 20-apr C 18:24 Jan Heijmans Nikki Hengst, van 16-4
Do 22-apr C 18:32 Nikki Hengst, van Clive Wood 13-12
Vr 23-apr A 17:12 Ronald Aproian Chiel Keijzer, de 9-18
Za 24-apr C 9:20 Jan Laarman Aldo Forma 16-13
Ma 26-apr C 18:40 Jan Laarman Liane Muller 15-15
Di 27-apr A 16:08 Luco Driest, van den Joost Driest, van den 12-15
Wo 28-apr A 18:24 Jos Berg, van der Petra Munsteren, van 22-17
Do 29-apr B 17:04 Marcel Jansen Maarten Geffen, van 11-14
Vr 30-apr A 13:04 Jan Heijmans Rob Vlieland 17-16
Ma 3-mei B 17:28 Robert Tucker Cees Molenaar 19-14
Ma 3-mei C 17:36 Per Bosch, van den John Munsteren, van 19-15
Ma 3-mei C 18:44 Jan Laarman Nikki Hengst, van 12-14
Wo 5-mei C 16:32 Ron Houten, van der Frits Zijl, van 16-12
Do 6-mei C 13:12 Rob Siemer Aad Zwan, van der 12-14
Vr 7-mei C 16:40 Luco Driest, van den Frits Zijl, van 11-12
Vr 7-mei A 16:48 Chiel Keijzer, de Liane Muller 14-15
Zo 9-mei C 12:40 Cees Molenaar Frans Batista 17-14
Ma 10-mei A 16:40 Frits Zijl, van Joost Driest, van den 11-14
Ma 10-mei A 18:40 Jan Laarman Liane Muller 18-15
Wo 12-mei C 15:36 Maarten Geffen, van Geertje Wit, de 11-13
Vr 14-mei C 9:40 Cees Molenaar Marcel Jansen 17-14
Vr 14-mei B 16:56 Robert Tucker Luco Driest, van den 14-14
Ma 17-mei C 18:24 Jan Laarman Nikki Hengst, van 19-16
Ma 17-mei A 18:40 Aldo Forma Clive Wood 15-13
Di 18-mei C 17:52 Per Bosch, van den Jan Heijmans 15-17
Wo 19-mei A 12:16 Rob Siemer Julien Linkerhof 14-13
Vr 21-mei A 15:40 Jan Heijmans Jos Berg, van der 16-13
Ma 24-mei C 13:28 Cees Molenaar Frits Zijl, van 17-16
Wo 26-mei A 17:44 Luco Driest, van den Ron Houten, van den 17-16
Do 27-mei A 18:32 Jan Laarman John Munsteren, van 9-12
Vr 28-mei A 13:04 Rob Vlieland Jan Heijmans 17-17
Ma 31-mei B 16:00 Liane Muller Ria Heskes 9-5
Di 1-jun A 16:56 Bob Horsman Rob Siemer 7-10
Di 1-jun A 17:20 Per Bosch, van den Jan Heijmans 14-17
Wo 2-jun A 16:48 Ronald Aproian Wim Meinderts 13-8
Do 3-jun C 19:12 Frits Zijl, van Maarten Geffen, van 12-16
Vr 4-jun A 10:48 Sjoerd Altman Julien Linkerhof 20-15
Ma 7-jun C 18:48 Jan Laarman John Munsteren, van 11-10
Ma 7-jun A 19:04 Fred Loenen, van Wim Meinderts 18-9
Di 8-jun A 16:48 Marion Immerzeel Ria Heskes 13-10
Wo 9-jun B 16:48 Ronald Aproian Liane Muller 3-9
Wo 9-jun C 18:40 Paul Raasveldt Clive Wood 17-18
Do 10-jun C 16:32 Marion Immerzeel Rob Hagen, van 15-8
Vr 11-jun C 11:12 Rob Vlieland Jos Berg, van der 23-15
Di 15-jun C 10:32 Sjoerd Altman Rob Siemer 9-17
Di 15-jun A 17:44 Luco Driest, van den Joost Driest, van den 15-14
Wo 16-jun C 13:04 Jan Laarman Jan Heijmans 8-16
Wo 16-jun A 19:04 Fred Loenen, van Ria Heskes 18-15
Wo 23-jun B 16:40 Cees Molenaar Luco Driest, van den 14-11
Wo 23-jun A 18:16 Jos Berg, van der Petra Munsteren, van 21-18
Wo 23-jun A 19:12 Fred Loenen, van John Munsteren, van 16-10
Do 24-jun C 11:12 Sjoerd Altman Aad Zwan, van der 14-11
Ma 28-jun A 18:56 Jan Laarman Rob Vlieland 9-19
Wo 30-jun C 19:12 Fred Loenen, van Jos Berg, van der 16-15
Do 1-jul A 18:08 Julien Linkerhof Eduard Beer, de 14-12
Ma 5-jul A 18:56 Jos Berg, van der Jan Laarman 16-13
Ma 19-jul A 16:32 Ron Houten, van den Luco Driest, van den 20-13
Wo 21-jul C 19:04 Jan Laarman Jos Berg, van der 29-16
Wo 3-aug C 16:40 Luco Driest, van den Joost Driest, van den 16-17
Wo 10-aug A 18:32 John Munsteren, van Jan Laarman 12-12
Vr 13-aug C 12:56 Jos Berg, van der Rob Vlieland 19-16
Za 14-aug C 9:20 Aldo Forma Jan Laarman 22-18
Ma 15-aug A 11:20 Cees Molenaar Ria Heskes 20-11
Ma 15-aug A 15:15 Per Bosch, van den Jan Heijmans 15-13
Wo 17-aug A 18:24 Petra Munsteren, van Jos Berg, van der 13-18
Za 21-aug A 14:48 Cees Molenaar Ronald Aproian 19-12
Di 24-aug C 8:56 Fred Loenen, van Jan Heijmans 14-14
Di 31-aug A 8:08 Fred Loenen, van Jan Heijmans 15-9
Di 31-aug A 18:48 Jan Laarman Aldo Forma 11-10
Wo 2-sep C 18:30 Ron Houten, van den Riek Djojosoeparto 17-15
Di 7-sep B 18:24 Ron Houten, van den Ronald Aproian 17-10
Vr 10-sep A 14:16 Cees Molenaar Liane Muller 19-14
Ma 13-sep A 16:40 Ron Houten, van den Chiel Keijzer, de 21-17
Ma 13-sep C 18:08 Cees Molenaar Nikki Hengst, van 18-14
Ma 20-sep C 16:40 Ron Houten, van den Aldo Forma 16-13
Vr 24-sep C 12:00 Cees Molenaar Jan Heijmans 20-15
Di 28-sep A 17:04 Cees Molenaar Per Bosch, van den 11-14
Ma 4-okt C 11:52 Rob Vlieland Jos Berg, van der 16-20
Za 2-okt C 9:52 Ron Houten, van den Rob Vlieland 18-20
Do 7-okt A 15:44 Luco Driest, van den Frits Zijl, van 15-12
Za 9-okt C 11:44 Jan Laarman Rob Vlieland 11-21
Zo 10-okt A 16:00 Paul Raasveldt Aldo Forma 15-10
Za 16-okt C 15:20 Paul Raasveldt Nikki Hengst, van 13-7

 

Ladder Competitie Golfclub Bentwoud seizoen 2021
Pos Voornaam Achternaam WHS Gespeeld
1 Per Bosch, van den 32,5 6
2 Jos Berg, van der 41,0 11
3 Fred Loenen, van 25,9 7
4 Cees Molenaar 10,7 12
5 Rob  Vlieland 35,9 9
6 Petra Munsteren, van 38,2 4
7 Marion Immerzeel 27,2 4
8 Jan Laarman 30,0 17
9 Jan Heijmans 29,1 12
10 Ron  Houten, van den 14,9 8
11 Paul Raasveldt 28,1 5
12 Rob  Hagen, van 35,0 2
13 John Munsteren, van 34,1 6
14 Nikki Hengst, van 46,2 7
15 Clive Wood 33,6 4
16 Liane Muller 47,0 8
17 Chiel Keijzer, de 30,3 6
18 Geertje Wit, de 27,4 5
19 Aldo Forma 31,1 8
20 Ronald  Aproian 30,2 7
21 Wim Meinderts 26,5 3
22 Ria Heskes 31,5 4
23 Maarten Geffen, van 23,5 3
24 Joost Driest, van den 23,6 4
25 Riek Djojosoeparto 32,0 3
26 Luco Driest, van den 17,0 10
27 Frits Zijl, van 22,4 6
28 Rob  Siemer 18,5 6
29 Robert Tucker 8,6 2
30 Marcel Jansen 19,5 3
31 Julien  Linkerhof 16,8 4
32 Aad Zwan, van der 21,8 3
33 Bob Horsman 9,1 1
34 Frans  Batista 14,8 1
35 Eduard  Beer, de 14,5 2
36 Jan Zuijdwijk 22,2 0
37 David  Stewart 6,7 2
38 Karin Forma 22,2 0