donderdag 20 maart 2025
Wij stappen over naar een nieuwe golfclubkledinglijn! De bestaande lijn voldoet prima, maar de leverancier zit verder weg (via Engeland en Katwijk), en onderdelen zijn steeds lastiger te verkrijgen. Ook heeft onze bestaande kledinglijn geen jeugdcollectie. Dit waren de voornaamste redenen om samen met het bestuur het besluit te nemen om over te stappen.
Hierbij wat meer uitleg over de bestaande en nieuwe kledinglijn.
De nieuwe kledinglijn is van het merk FootJoy. We kunnen deze via de Bentwoud Golfshop inkopen, wat logistiek ook een stuk eenvoudiger wordt. De specificaties van onze clubkleding blijven onveranderd: koningsblauwe trui/sweater en een hemelsblauwe polo met het Bentwoud-clublogo. De nieuwe kleding is echter wel wat hipper en moderner, waardoor deze nu ook geschikt is voor onze jeugdleden.
Het is zeker niet de bedoeling dat leden die al bestaande clubkleding hebben, ook de nieuwe kledinglijn moeten bestellen. Immers, de specificaties blijven hetzelfde. Alleen de nieuwe bestellingen zullen dus van FootJoy komen en niet meer van Glenmuir.
Binnenkort is het mogelijk om de nieuwe lijn te bezichtigen in onze vitrinekast in Roest (direct aan de linkerkant wanneer je binnenkomt, tegenover de toiletten). Hierover krijgen jullie nog bericht, evenals de mogelijkheid om de nieuwe kleding te passen.
De oude paskleding van Glenmuir moet nu plaatsmaken voor de nieuwe paskleding van FootJoy. Deze bieden we nu aan met 50% korting! Sla je slag en neem contact op met Femke de Jong (femke@maxnl.nl) als je interesse hebt.
Zoals eerder vermeld, ontvangen jullie binnenkort bericht over de nieuwe kleding, inclusief foto's en prijzen.