zaterdag 25 oktober 2025
De sluiting van het zomerseizoen, georganiseerd door de Evenementencommissie, had als thema Het Chinese Jaar van de Slang.
De wedstrijd was een paar weken geleden volgeboekt en er was al een flinke reservelijst voor de pechvogels die te laat waren met inschrijven. Helaas waren de berichten over de afsluiting van de N 209 en de zeer verontrustende weerberichten voor veel spelers aanleiding om zich uit te schrijven of af te melden. De afsluiting ging overigens op het laatste moment niet door en staat nu voor komend weekend gepland.
De bijna 60 deelnemers die de stoute, natte schoenen hadden aangetrokken hebben desondanks vandaag genoten van een leuke "slangen" wedstrijd met een paar leuke verrassingen onderweg. Het was af en toe zelfs zonnig en de hoeveelheid regen viel relatief mee.
De dag werd in Brasserie Roest afgesloten met een prima Chinese maaltijd met een heerlijk toetje. Een typisch Chinese Apfelstrudel. Een compliment voor de staf van Roest en het bedienend personeel.
Voordat het eten begon pakte Nynke de microfoon om de spelers te bedanken en de prijzen (Chinese lekkernijen) uit te reiken. Hendrik Jan bedankte namens alle spelers de organisatie. Iedereen is een winnaar vond HJ, de verliezers zijn vandaag thuis gebleven. Ook onze voorzitter bedankte de organisatie en moedigde de leden aan om ook in te schrijven voor het Oliebollen-toernooi.
Colin, Jeanet, Thea, Theo, Nynke en Caroline hartelijk dank.
Bijgaand de foto's van de winnende teams.
Zie voor meer foto's het foto-album.


