Zeegersloot 13 augustus 2026
Wat was het weer warm! Een traditie als wij op Zeegersloot spelen!!
Met 10 buggy´s-handycarts in de baan en vele lopers, werden de 18 holes van Zeegersloot gespeeld. Het format was Stableford Qualifying, in drie/ en tweeballen.
Ook vandaag weer birdies te melden! Die werden gemaakt door, en dus een golfbal in depot en vermelding in de Hall of Fame:
Chris van Beek 2 stuks Griend 9 en Heuvel 4, Gertie Konings en Annemieke Rozendal Heuvel 6, Steven Oosterhof Griend 3 en Femke de Jong Griend 7.
De Bijzondere Verrichtingen bestonden vandaag uit vijf Neary’s (twee op de Griendbaan en drie op de Heuvelbaan). De winnaars verdienden een Magnum Rode Wijn!

Deze werden uitgereikt tijdens de prijsuitreiking door de voorzitter Arie Pitlo aan: Yvon Hesen, Edith Ritsema, Jos van der Berg, Chris Parkinson en Annelies Smit!
Na inlevering van alle geldige wedstrijdkaarten, het rekenwerk van Frits (De computer deed het zware werk) werden de winnaars ook bekend gemaakt:
1. Femke de Jong met 38 stb punten. 2. Chris Parkinson met 37 stb punten. 3. Peter Ritsema met 37 stb punten.

Ook zij mochten een mooi wijnpakket in ontvangst nemen!
Als verrassing werden de leden van de Seniorencommissie in het zonnetje gezet!
Als dank voor het vele werk dat zij verrichten om er voor de senioren iedere woensdag weer een feestje van te maken werden zij verblijd met prachtige bloemen en cadeaus.
De commissieleden benadrukken dat zij nog steeds met veel plezier elke woensdag met zoveel seniorengolfers de wedstrijden organiseren maar het doet hen ook erg goed om te horen dat het zo gewaardeerd wordt!

Samengevat:
Een heerlijke, in alle opzichten, geslaagde Uitwisseling op Zeegersloot, waarbij de hoge temperaturen wederom voor “bijzondere momenten“ zorgden.
De verfrissende drankjes (ingewisseld voor de drankenmuntjes) en kleine hapjes, aangeboden door de Commissie, werden daardoor zeer gewaardeerd. Niet alleen op het terras was het gezellig maar ook in de baan getuigen onderstaande foto’s.

Nazit 1 april 2026
Er werd al dagenlang naar uit gekeken, critici meenden er een goede 1 april-mop in te zien, maar inderdaad de golfwinter van de Senioren werd 1 april afgesloten met een Grote Nazit bij Restaurant AA Zicht.

Klik hier voor de overige foto's