Prinsenwedstrijd 16 september 2025

Prinsenwedstrijd 2025 – Een Koninklijke Dag vol Golf en Gezelligheid!

 

Wat een fantastische dag was het weer tijdens de jaarlijkse Prinsenwedstrijd op Golfclub Bentwoud! Maar liefst 28 prinsen- en prinsessenparen kleurden de baan met hun feestelijke outfits en creatieve hoedjes. Helaas moesten veel hoedjes vanwege de stevige wind en de regenbuitjes al snel de tas in – maar de feeststemming bleef gelukkig volop aanwezig.

 

 

We speelden een Greensome wedstrijd, waarbij goede communicatie en samenwerking cruciaal waren. Prinsen en Prinsessen moesten samen strategie bepalen en kiezen welke bal gespeeld w

erd. Dat zorgde niet alleen voor mooie slagen (en soms hilarische misverstanden), maar ook voor genoeg gespreksstof tijdens de borrel achteraf. Eén ding werd duidelijk: bij sommige duo’s is er ruimte voor verbetering – maar dat is natuurlijk alleen maar een goede reden om volgend jaar weer mee te doen!

Op de baan werd gelachen, aangemoedigd en echt als team gespeeld. En dat is precies waar deze dag om draait: plezier, sportiviteit en samen genieten.

Na afloop hebben we onder het genot van een heerlijke borrelplank en een drankje de winnaars in het zonnetje gezet:

Mooiste Prinsenpaar: Prins Maarten & Prinses Yvon
Beste netto score: Prins Clive & Prinses Myra
Beste bruto score: Prins Steven & Prinses Femke
Neary: Prinses Petra Knol
Longest drive: Prins Frits & Prinses Femke

 

Een speciale dank aan alle prinsen die deze dameswedstrijd extra glans gaven met hun aanwezigheid, enthousiasme en charmante spel. Zó leuk om samen het plezier van golf te delen.

 

 

Er werd nog lang nagepraat en gelachen – en dat is precies wat deze dag zo bijzonder maakt. Zet 'm dus alvast in je agenda, want de Prinsenwedstrijd staat ook in 2026 weer op het programma!

 

De overige foto's vind je hier